Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. Blog

Blog

Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej

Serwis i naprawa klimatyzacji samochodowej

Klimatyzacja to już standard w dzisiejszych samochodach. Do tego stopnia, że wielu kierowców nie wyobraża sobie jazdy latem bez klimy. Niestety wielu kierowców nie zdaje sobie sprawy z tego, że klimatyzacja samochodowa wymaga regularnych przeglądów i serwisowania. W przeciwnym wypadku ryzykujemy nie tylko dużymi strata ... Czytaj dalej!
Wymiana świec żarowych

Wymiana świec żarowych

Interesuje Cię wymiana świec żarowych w samochodzie? A może chciałbyś się dowiedzieć więcej na temat objawów ich zużycia lub tego, ile kosztuje wymiana świec żarowych? Ten wpis blogowy został przygotowany specjalnie z myślą o osobach takich jak Ty. Zapraszamy do lektury! Czym są świece żarowe? Jakie są ich zadania i ro ... Czytaj dalej!
Wymiana oleju i filtra oleju - ile kosztuje i co ile?

Wymiana oleju i filtra oleju - ile kosztuje i co ile?

Wymiana oleju w aucie to prosta procedura, która nie wymaga dużych nakładów finansowych. Warto o niej pamiętać, ponieważ ustrzeże Cię ona przed uszkodzeniem silnika i związanymi z tym kosztami. W dzisiejszym blogu podpowiadamy ile kosztuje wymiana oleju silnikowego i co ile powinno się jej dokonywać.   Dlaczego olej si ... Czytaj dalej!
Wymiana filtra powietrza

Wymiana filtra powietrza

Regularna wymiana filtra powietrza w samochodzie to bardzo ważna czynność. Ta niepozorna część spełnia bowiem w aucie niezwykle istotną rolę. Dzięki niej zanieczyszczenia z powietrza nie dostają się do silnika. Nieregularna wymiana filtra powietrza może być bardzo kosztowna w skutkach. Zachęcamy do zapoznania się z pon ... Czytaj dalej!
Wymiana klocków i tarczy hamulcowych - musisz to wiedzieć

Wymiana klocków i tarczy hamulcowych - musisz to wiedzieć

Klocki i tarcze hamulcowe należą do jednych z najczęściej wymienianych elementów w samochodzie. Nic w tym dziwnego, w końcu pośrednio odpowiadają one za bezpieczeństwo kierowcy na drodze. Warto dbać o to, by były one sprawne i zawsze gotowe do jazdy. Wymianę tarcz i klocków hamulcowych można przeprowadzić w warsztacie ... Czytaj dalej!
Wymiana rozrządu - baza wiedzy

Wymiana rozrządu - baza wiedzy

Rozrząd dla samochodu jest tym samym, czym dla człowieka serce - bez niego nie może funkcjonować. Właśnie dlatego dbanie o ten element auta jest tak istotne. Wymiana rozrządu, pomimo tego, że dość kosztowna, może ustrzec Cię przed znacznie większymi kosztami np. wymiany uszkodzonego silnika… Chcesz wiedzieć więcej na t ... Czytaj dalej!
Kiedy wymienić sprzęgło?

Kiedy wymienić sprzęgło?

Wymiana sprzęgła to problem, który dotknie każdego kierowcę. Zużycie tej części następuje powoli, jednak jest ono nieuniknione. Wysoka jakość podzespołów może zapewnić Ci dłuższą jazdę, ale prędzej czy później będziesz zmuszony odwiedzić mechanika. Chcesz wiedzieć kiedy wymienić sprzęgło? Czytaj dalej! Jak zbudowane j ... Czytaj dalej!