Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. Części Motul

Części Motul

Historia firmy Motul zaczyna się w 1853 roku w USA gdzie założono markę Swan & Finch Oil Co. W 1932 roku nastąpiła ekspansja produktów firmy na europejski rynek przez francuskiego dystrybutora Supra Penn. W 1957 roku z powodu kryzysu biuro w Stanach Zjednoczonych zostało zamknięte, a właściciel Supra Penn - Ernst Zugga w 1965 roku zakupił prawa do marki i otworzył fabryki produkcyjne na terenie Francji.

Marka Motul to jedna z najsłynniejszych marek motoryzacyjnych produkujących oleje silnikowe na świecie. Firma specjalizuje się w produkcji olejów silnikowych klasy premium dla aut osobowych i wyścigowych. Produkty firmy Motul cechują się niezawodną skutecznością, a modele syntetyczne dzięki innowacyjnym składnikom zwiększają żywotność i usprawniają jednostkę napędową.

W ofercie oprócz doskonałych olejów silnikowych znajdziemy również płyny chłodnicze, hamulcowe, przekładniowe oraz produkty smarujące. Produkty marki Motul dostępne są w 160 krajach na całym świecie. Każdego roku produkty marki wykorzystywane są do pojazdów biorących udział w rajdzie Dakar.

Oleje, smary i płyny Motul mogą zakupić Państwo na naszej stronie m-parts.pl

Wybierz kategorie

BLOG