Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Akumulatory
  3. BOSCH

BOSCH

Akumulatory Boscha to jeden z przodujących produktów firmy, istniejącej od 1886 roku. Wykonane przy użyciu nowoczesnej technologii PowerFrame, zapewniają najwyższą jakość i niezawodność. Sprawdź, co oferuje nasz sklep motoryzacyjny.

Akumulator samochodowy Bosch - jaki wybrać?

Akumulatory samochodowe i motocyklowe Bosch to produkty, które mają dłuższy okres użytkowania o ok. 20% (niż tradycyjne akumulatory) oraz poprawią jego niezawodność. Wszystko za sprawą kratki o najwyższej precyzji i staranności wykonania, większej sztywności i odporności mechanicznej. Nie straszne im niskie temperatury oraz częste cykle ładowania i rozładowania.  Akumulatory Boscha lepiej przewodzą prąd oraz są wyjątkowo odporne na korozję. Ponadto, nie wymagają większej obsługi użytkownika - wystarczy je zamontować i cieszyć się ich niezawodnością. Bogata oferta akumulatorów Bosch sprawia, że znajdziesz idealny model do Twojego pojazdu. 

Najlepszy sklep motoryzacyjny online

W naszym sklepie motoryzacyjnym M-Parts oferujemy nie tylko akumulatory 12V firmy Bosch, ale również wiele innych produktów, dopasowanych do potrzeb Twojego pojazdu. Umożliwiamy szukanie części i akcesoriów po numerze VIN, dzięki czemu znajdziesz najlepiej dobrane oferty. Wśród nich są także cenione przez wielu kierowców akumulatory CENTRA oraz akumulatory EXIDE