Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Akumulatory
  3. CENTRA

CENTRA

Akumulatory CENTRA znajdują się w światowej czołówce, a ich jakość i solidność potwierdzają licznie zdobyte certyfikaty. Firma ma już ponad 100 lat i może poszczycić się współpracą z tak znanymi markami jak Fiat, Toyota, Citroen Suzuki czy Renault. Dzięki temu osiągnęła najwyższy poziom w produkcji akumulatorów CENTRA. 

CENTRA akumulatory - czym się wyróżniają?

Akumulatory CENTRA 12 V należą do klasy premium. Wyróżniają się niezawodną pracą w każdych warunkach - nawet ekstremalnych temperaturach. Mają wysoko skoncentrowaną energię, sporą pojemność i wysoką moc rozruchową. Ich bogaty wybór, pozwoli z łatwością dopasować się do Twojego pojazdu - bez względu na to, czy potrzebujesz akumulator do mocnego silnika diesla, czy posiadasz małe auto na benzynę. Akumulatory CENTRA znakomicie sprawdzą się zarówno podczas jazdy na krótkich, jak i długich odcinkach oraz w trakcie dłuższego parkowania - nawet w mroźną zimę. Idealnie nadają się do systemów start-stop. Są niezawodne w każdych warunkach. Polska fabryka akumulatorów CENTRA została włączona w amerykański koncern EXIDE, dzięki czemu sporo zyskała wizerunkowo na całym świecie. 

Jak znaleźć akumulatory CENTRA dopasowane do Twojego pojazdu?

Nasz sklep motoryzacyjny online oferuje liczne akumulatory, które z łatwością dopasujesz do swojego auta, dzięki naszej wyszukiwarce po numerze VIN lub modelu auta. Oferujemy również akumulatory MA PROFESSIONAL oraz akumulatory EXIDE, czyli amerykańskiego odpowiednika CENTRY.