Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Akumulatory
  3. EXIDE

EXIDE

Akumulatory Exide to cenione produkty amerykańskiej firmy Exide, działającej od 1888 roku! Trzeba przyznać, że znaczne przyczyniła się do powstwania kolejnych wynalazków. Napędzała tramwaje, elektryczne taksówki, oświetlała pociągi i zapewniała moc artykułom gospodarstwa domowego. Dziś docenia je wiele kierowców na całym świecie.

Akumulatory samochodowe Exide o szerokim spektrum zastosowań

Akumulatory Exide mają zastosowanie do wielu typów pojazdów - to również akumulatory motocyklowe i samochodowe. Zapewnią płynną pracę skuterom, quadom, kosiarkom, maszynom rolniczym, łodziom, kamperom i innym pojazdom. Sprostają wymaganiom częstych doładowań. Po zamontowaniu praktycznie nie potrzebują dodatkowej obsługi. Mają przy tym wydłużony czas użytkowania w porównaniu do standardowych akumulatorów. A ich wysoka moc rozruchowa zapewnia niezawodność w najbardziej ekstremalnych temperaturach. Sprawdzą się zarówno w intensywnie użytkowanych pojazdach, jak i tych użytkowanych od święta i na krótkich odcinkach.

Jak dobrać akumulator Exide?

Dobierz akumulator z pomocą, jaką zapewnia nasz sklep motoryzacyjny. Dzięki możliwości wyszukiwania po numerze VIN lub marce samochodu znajdziesz najlepsze części i akcesoria do Twojego auta. Oferujemy również sprawdzone akumulatory MA PROFESSIONAL oraz akumulatory VARTA. Już dziś sprawdź ofertę i wybierz niezawodny akumulator do Twojego auta!