Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. Chemia i Kosmetyki

Chemia i Kosmetyki

Potrzebne Ci niezawodne środki do czyszczenia samochodu? Poszukujesz doskonałej jakości w dobrej cenie? W takim razie jesteś we właściwym miejscu. W kategorii chemia i kosmetyki samochodowe zebraliśmy szeroki wybór produktów uznanych w branży marek. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi, jak i z przedstawicielami myjni, warsztatów i serwisów samochodowych - wierzymy, że każdy zasługuje na najwyższą jakość!

Środki do czyszczenia auta, ale nie tylko

W asortymencie sklepu M-Parts znalazły się środki do pielęgnacji auta i jego czyszczenia, ale także przydatna chemia (np. dodatki do Diesla, LPG, olejów). Aby ułatwić Ci zakupy, podzieliliśmy zebrane produkty na dwie podkategorie:

Wszystkie środki do pielęgnacji samochodu pochodzą od sprawdzonych producentów. Dzięki temu masz pewność, że możesz im zaufać w 100%. Naszym klientom oferujemy wyłącznie to, co najlepsze.

Szeroka oferta dla zmotoryzowanych

Jeśli zwykłe środki czystości do samochodu Ci nie wystarczają i chcesz przenieść dbanie o auto na wyższy poziom, polecamy produkty z kategorii detailing auta. Z pomocą M-Parts bez trudu zatroszczysz się nie tylko o wygląd pojazdu, ale także o jego sprawność. Dzięki naszym częściom udało się naprawić wiele usterek. Chętnie pomagamy zarówno mechanikom, jak i kierowcom.

facebook