Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Detailing
  3. MYCIE

MYCIE

Chcesz kompleksowo zadbać o swój pojazd? Przydadzą się preparaty do mycia detailingowego auta. Dzięki nim skutecznie poprawisz wygląd Twojego auta oraz zwiększysz jego wartość na rynku. Zobacz, jakie środki do mycia detailingowego przygotował nasz sklep motoryzacyjny online!

Mycie detailingowe auta - co się przyda? 

Mycie detailingowe auta to zwykle pierwsza czynność, jaką wykonuje się przed kolejnymi etapami kompleksowego auto detailingu. Jest podstawą i kluczem do sukcesu kolejnych prac nad całościową poprawą wyglądu auta. Przydadzą się więc:

  • środki do pielęgnacji wnętrza,
  • środki do detailingu szyb,
  • preparaty do czyszczenia komory opon, felg, komory silnika i innych elementów metalowych,
  • akcesoria i środki do mycia detailingowego jak APC, glinki i lubrykanty, piany aktywne, szampony, preparaty do usuwania asfaltu, żywic oraz owadów. 

Zadbaj o Twoje auto ze sklepem motoryzacyjnym M-Parts!

Odwiedź nasz sklep internetowy M-Parts bez wychodzenia z domu i wybierz najlepsze środki do mycia detailingowego do Twojego auta. Oferujemy również części i akcesoria samochodowe. Znajdziesz je z łatwością dzięki możliwości wyszukiwania po numerze VIN lub kodu OEM. Przeprowadź kompleksowy auto detailing z użyciem produktów z naszego sklepu, a Twój pojazd będzie wyglądał jak nowy!