Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Detailing
  3. KOREKTA LAKIERU

KOREKTA LAKIERU

Lakier karoserii najbardziej narażony jest na niekorzystne działanie czynników atmosferycznych i niesprzyjających warunków na drodze. Detailing lakieru pomoże usunąć rysy i zmatowienia oraz nadać nowy blask Twojemu autu. 

Na czym polega korekta lakieru?

Detailing lakieru to jednoetapowa lub dwuetapowa korekta lakieru - w zależności od stanu pojazdu proces może przebiegać następująco: 

  1. Kompleksowe mycie pojazdu i pozbycie się w niego wszelkich zanieczyszczeń, w tym detailing elementów metalowych. Pomogą w tym specjalistyczne preparaty do mycia detailingowego
  2. Ocena stanu lakieru i dobór najlepszych środków do korekty lakieru.
  3. Zabezpieczenie elementów auta, które mogłyby ulec przypadkowemu zabrudzeniu lub uszkodzeniu w trakcie detailingu lakieru. 
  4. Staranne polerowanie i ręczna korekta lakieru.
  5. Zabezpieczenie lakieru poprzez zastosowanie specjalistycznych preparatów do auto detailingu.

Preparaty do korekty lakieru w Twoim sklepie motoryzacyjnym

Auto detailing to proces, do którego przydadzą się skuteczne akcesoria i środki takie jak odtłuszczacze, pady i futra polerskie, płyny inspekcyjne czy polerki. Odwiedź nasz sklep motoryzacyjny M-Parts i wybierz wszystko, co potrzebujesz bez wychodzenia z domu. Korekta lakieru pomoże znacznie poprawić wygląd Twojego auta, a tym samym podnieść jego wartość rynkową czy usunąć ślady dotychczasowej eksploatacji.