Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Detailing
  3. PIELĘGNACJA WNĘTRZA

PIELĘGNACJA WNĘTRZA

Środki do detailingu wnętrza samochodu to szeroka kategoria w naszym sklepie. Wszak auto to nie tylko silnik i wygląd zewnętrzny, ale również jego środek. Zasadniczo to właśnie w nim kierowca i pasażerowie spędzają najwięcej czasu. Warto więc nabyć preparaty do detailingu wnętrza auta, oferowane przez nasz sklep M-Parts.

Detailing wnętrza auta - dlaczego warto?

Detailing wnętrza samochodu to coś więcej niż powierzchowne czyszczenie auta. To kompleksowe sprzątanie samochodu, którego celem jest niemal przywrócenie pierwotnego wyglądu wnętrza. Obejmuje serię procesów, w tym oczyszczanie trudno dostępnych miejsc, tapicerki, szyb itp. Wykorzystuje się przy tym specjalistyczne preparaty do detailingu kokpitu auta oraz akcesoria jak ściereczki z mikrofibry, odkurzacz, szczotki detailingowe. 

Środki do detailingu wnętrza samochodu  - co się przyda?

Życie w pośpiechu często wymusza jedzenie i picie w samochodzie, zwłaszcza jeśli Twoimi częstymi pasażerami są dzieci. Systematyczny detailing kokpitu auta znacznie poprawi jego wygląd oraz zapach. Nasz sklep motoryzacyjny oferuje preparaty zapewniające kompleksowy auto detailing, w tym: 

Dzięki nim wyczyścisz w środku każdy pojazd bez względu na jego markę, wiek czy stopień eksploatacji. Kup środki do detailingu samochodu w naszym sklepie już dziś i daj Twojemu autu drugie życie.