Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Detailing
  3. SZYBY

SZYBY

Detailing szyb samochodowych to nie tylko kwestia zapewniająca lepszy wygląd auta, ale również większą widoczność na drodze, a tym samym bezpieczeństwo. Nasz sklep motoryzacyjny M-Parts oferuje preparaty umożliwiające detailing szyb samochodowych, w tym przedniej, tylnej, bocznych i lusterek. 

Dbanie o szyby w aucie - dlaczego warto

Starannie umyte i zabezpieczone szyby w aucie zwiększają widoczność na drodze nawet w najtrudniejszych warunkach. Oferowane przez nasz sklep preparaty do detailingu szyb samochodowych jak niewidzialne wycieraczki, zabezpieczają je powłoką hydrofobową, dzięki czemu odpychają wodę i niwelują konieczność częstego użycia wycieraczek nawet podczas największej ulewy. Warto działać kompleksowo i oprócz preparatów do czyszczenia szyb, zaopatrzyć się także w środki do detailingu tworzyw sztucznych i sprzątania tapicerki. 

Środki do detailingu szyb

Nasz sklep z częściami samochodowymi oferuje specjalistyczne środki do detailingu szyb, dzięki którym Twoje szyby w aucie odzyskają dawny blask. Pomogą wyczyścić szyby na zewnątrz i wewnątrz samochodu. Proponujemy:

Auto detailing to kompleksowe czyszczenie samochodu, przywracając mu dawny blask. Zachęcamy do korzystania z  oferty naszego sklepu i przystępnych cen.