Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Oleje
  3. OLEJE GULF

OLEJE GULF

Dobry olej smaruje silnik pojazdu niezależnie od panujących warunków. Zapewnia mu najlepsze osiągi, chłodzi i czyści najdrobniejsze elementy auta. Olej Gulf spełnia wszystkie te kryteria, jest dostępny na polskim rynku i możesz zamówić go bez wychodzenia z domu w sklepie M-parts. Warto również zwrócić uwagę, że oleje Gulf produkowane są z myślą zarówno o samochodach osobowych z silnikami benzynowymi, jak i Diesla. Uwzględniają też pojazdy o napędzie hybrydowym, a także te, które są napędzane paliwami flex-fuel.

Rekomendowany olej Gulf

Oleje Gulf polecają producenci samochodów tj. np. BMW, Ford, Porsche, Renault i Mercedes-Benz. Wytwarzane są w Belgii - w fabryce wyróżniającej się innowacyjną technologią i nowoczesnym wizerunkiem. Dzięki temu, że produkcja olejów Gulf, a także ich rozlewanie i badanie, odbywają się w jednym miejscu, oleje zachowują swoje cenne właściwości i najwyższą jakość. W naszym sklepie internetowym, udostępniamy je w rozsądnych, konkurencyjnych cenach. Proponujemy oleje silnikowe Gulf 10W, 15W, 5W, 75W, 80W, a także oleje Gulf ATF. 

Profesjonalne oleje motoryzacyjne dostępne online

Sprawdź też inne profesjonalne oleje motoryzacyjne i zapoznaj się z akcesoriami, środkami chemicznymi i częściami do samochodów. Bogaty asortyment umożliwi Ci szybkie zamawianie potrzebnych rzeczy w jednym miejscu. Skompletuj produkty i wskaż adres, pod który w krótkim czasie, dostarczymy wybrany towar.