Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Oleje
  3. OLEJE LIQUI MOLY

OLEJE LIQUI MOLY

Olej Liqui Moly to produkt z bogatej oferty tej znanej marki, podnoszącej bezpieczeństwo i komfort użytkowania samochodów, rowerów i motocykli. Oleje Liqui Moly wykorzystywane są przez kierowców aut osobowych, ale również światowe zespoły wyścigowe. Dobierz olej do potrzeb swojego pojazdu i zamów go za pośrednictwem naszego sklepu internetowego M-parts. 

Zamów olej Liqui Moly bez wychodzenia z domu

Firma Liqui Moly istnieje na rynku już od ponad 60 lat. Oferowany przez nią olej silnikowy sprzedawany jest w co najmniej 100 krajach, odpowiadając na oczekiwania producentów wielu samochodów. Wysoką jakość olejów Liqui Moly zaobserwujesz już po ich pierwszym zastosowaniu. Znacznie poprawią działanie silnika, minimalizując tarcia ruchomych elementów. Na dostarczane przez nas profesjonalne oleje motoryzacyjne niemieckiej marki składają się oleje: 0W, 10W, 15W, 5W, a także oleje przekładniowe i oleje motocyklowe Liqui Moly

Konkurencyjne ceny w sklepie M-parts

Przeglądaj naszą ofertę w dowolnym czasie i sprawdź konkurencyjne ceny zarówno olejów, jak i innych produktów. Zamówienie w naszym sklepie online jest korzystne dla Twojego domowego budżetu - zwłaszcza, jeśli musisz skompletować wiele artykułów jednocześnie. Dzięki bogatemu asortymentowi M-parts, zakupy zrealizujesz w jednym miejscu. Poza olejami, możesz kupić u nas części zamienne, środki chemiczne czy praktyczne gadżety wpływające na wizerunek kierowcy.