Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Oleje
  3. OLEJE LOTOS

OLEJE LOTOS

Olej Lotos wyróżnia się ulubionym połączeniem kierowców - korzystną ceną i wysoką jakością. Produkt zdobył aprobatę wielu producentów samochodów, w tym znanych marek Volvo, Cummins i MAN. Profesjonalne oleje motoryzacyjne Lotos skutecznie chronią silnik, zapewniając odpowiednie smarowanie jego ruchomych elementów. Tysiące kierowców każdego dnia może pokonywać trasę w poczuciu bezpieczeństwa i wydajności. Dobierz olej Lotos w sklepie M-parts, a jeśli chcesz skorzystać z doradztwa, skontaktuj się z nami przed złożeniem zamówienia.

Olej Lotos do benzyny i Diesla w sklepie M-parts

Sprzedajemy oleje Lotos 10W, 15W, 20W, 5W, 2T, a także oleje motocyklowe, przekładniowe i inne. Oferujemy dużą dostępność produktów w atrakcyjnych, konkurencyjnych cenach. Warto zwrócić uwagę, że wśród dostępnych w Polsce olejów silnikowych, to właśnie oleje Lotos zostały wyróżnione "Złotym Laurem Konsumenta". Olej silnikowy Lotos był też nagradzany za nowoczesność i spełnianie oczekiwań silników wysokoprężnych, a także tych zasilanych gazem ziemnym. 

Olej Lotos do kupienia przez Internet 

Oszczędzaj czas i pieniądze poprzez złożenie zamówienia online. Olej Lotos to tylko część naszej oferty. W sklepie M-parts znajdziesz też części zamienne, środki do czyszczenia auta, akumulatory i akcesoria wyposażające samochód - np. dywaniki, maty na fotele i osłony na szyby. Potrzebne artykuły możesz kupić w jednym miejscu, bez wychodzenia z domu.