Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. « Wróc do  Oleje
  3. OLEJE VALVOLINE

OLEJE VALVOLINE

Olej Valvoline to olej silnikowy marki Valvoline, powstałej już w 1866 roku. Właśnie wtedy dr John Ellis postanowił wlać olej do zaworów silnika parowego. Okazało się, że dzięki niemu zaczął pracował sprawniej, co na ówczesne czasy było niemałym odkryciem. Z biegiem lat olej Valvoline przechodził kolejne testy i badania naukowe, po to, by stać się jednym z liderów. Dziś skutecznie wspiera pracę silników benzynowych i diesla w ponad 140 krajach na świecie. Znajdziesz go w naszym sklepie internetowym!

Olej silnikowy Valvoline - liderem rynku 

Marka Valvoline jest pierwszą na świecie zarejestrowaną marką smaru, opatrzoną znakiem towarowym. Wieloletnie doświadczenie pozwoliło na stworzenie dobrej jakości olejów silnikowych Valvoline, wśród których znajdują się:

  • olej Valvoline do benzyny,
  • olej Valvoline do diesla,
  • olej Valvoline syntetyk,
  • olej Valvoline półsyntetyk,
  • oleje samochodowe Valvoline,
  • oleje motocyklowe Valvoline.

Już dziś znajdź w naszym sklepie M-Parts idealny olej silnikowy Valvoline!

Dobierz olej Valvoline do silnika auta

Tylko profesjonalne oleje motoryzacyjne kompleksowo będą wspierać silnik Twojego auta, niezależnie od warunków atmosferycznych, marki czy przebiegu i wieku. Olej syntetyczny Valvoline wyróżnia się wysokimi parametrami smarowania, co pomaga zwiększyć odporność silnika na usterki. Odwiedź nasz sklep motoryzacyjny, dobierz olej do samochodu Valvoline dopasowany do specyfikacji pojazdu i ciesz się bezawaryjnością Twojego auta!