Godziny otwarcia: Pn-Pt: 8:00 - 17:00 Sobota: 8:00 - 13:00
SZUKAJ PO NR VIN Nieprawidłowy VIN.
  1. « Wróc do  Sklep motoryzacyjny M-parts
  2. Zarejestruj się

REJESTRACJA KONTA*
Przejdź do regulaminu, Przejdź do polityki prywatności

Informacja o ochronie danych osobowych
Administrator Danych Osobowych. Zgodnie z przepisami ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych UE, informujemy, że administratorem danych osobowych jest Michał Leśko prowadzący działalność gospodarczą pod nazwą: Firma Handlowo Usługowa M-parts Michał Leśko z siedzibą w Trzebini przy ul. Piłsudskiego 137 (dalej jako:"My"). Jesteśmy dostępni pod adresem e-mail kontakt@m-parts.pl lub numerem telefonu 720720361.
Cel, podstawa prawna i okres przetwarzania danych. Posługujemy się danymi na podstawie naszego uzasadnionego interesu prawnego (art. 6 ust. 1 f) RODO) czyli w celach związanych z udzieleniem Państwu odpowiedzi na zadane nam pytanie. Dane przechowujemy przez okres związany z prowadzeniem ww. komunikacji lub wyczerpaniem jej celów.
Kto ma dostęp do danych. Odbiorcami danych są firmy obsługujące nas w ramach usług teleinformatycznych i serwisowych itp. W razie takiej konieczności dane mogą być przekazane uprawnionym organom państwowym.
Prawa związane z przetwarzaniem danych. Przysługuje Państwu prawo dostępu do treści swoich danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, wniesienia sprzeciwu, wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych z siedzibą w Warszawie przy ul. Stawki 2. Podanie danych jest dobrowolne, niemniej bez ich podania nie możliwe będzie udzielenie Państwu odpowiedzi na zadane pytanie. Polityka prywatności ,Informacja o plikach cookie

* - pole jest wymagane